PUW Szkołą Dobra. Dziękujemy!

Studenci Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego znani są z tego, że lubią pomagać innym. Pokazali to między innymi podczas akcji charytatywnej „Szkoła Dobra”, której organizatorem jest Fundacja Gajusz.
Główne założenie akcji jest takie, by po obronach dyplomów zamiast kwiatów wręczać wykładowcom cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na budowę jednego z pierwszych w Polsce stacjonarnych hospicjów dla dzieci nieuleczalnie chorych. W tegorocznej edycji akcji zebrano na ten cel 33 390 złotych.
Dziękujemy wszystkim studentom PUW-u, którzy dali przykład młodszym kolegom i poparli ideę „Szkoły Dobra”. Cieszymy się niezmiernie, że wśród nas jest aż tylu młodych ludzi, którzy zechcieli kupić cegiełkę i w ten sposób wspomóc chore maluchy. Macie Wielkie Serca!
Dziękujemy i liczymy na Was za rok!
[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"123","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]
Czytaj więcej
Rekrutacja na studia I i II stopnia e-mail: rekrutacja@puw.pl tel. (+48) 42 63 15 800 tel. (+48) 42 63 15 801 | Rekrutacja na studia podyplomowe |